درباره ما:

فروشگاه اینترنتی ارگانت بعنوان یک فروشگاه ارگانیک آنلاین با آدرس https://organet.ir است.

 

ارسال های سفارشات شما:

یکشنبه‌ها (مخصوص سفارش‌ها تا قبل ساعت 4عصر شنبه‌ها) و چهارشنبه‌ها (مخصوص سفارش‌ها تا قبل ساعت 4عصر سه‌شنبه‌ها)

 

کدامیک از اطلاعات را جمع آوری می شود:

 

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها توسط خودتان ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم.

 

رسانه

اگر تصاویر را با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) به وبسایت آپلود نکنید.

 

کوکی‌ها

کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما گزینه “مرا به خاطر بسپار” را انتخاب کنید، ورود شما برای مدتی ادامه خواهد داشت و اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است.

 

حفظ اطلاعات شما در ارگانت:

اطلاعات شخصی شما که در مشخصات کاربری خودتان ارائه می دهید، ذخیره می شود و همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و یا ویرایش کنند.

همچنین اگر یک نظر و دیدگاه را در انجمن ارگانتی شو یا در نقد محصولات قرار دهید، به طور نامحدود حفظ می‌شوند و ما می‌توانیم هر نظر و دیدگاه را تصدیق و تأییدو یا رد و حذف کنیم.

 

پرداخت‌‌ها:

ما پرداخت‌ها را از طریق سامانه های شاپرک، شتاب و درگاه اینترنتی بانک ملی پذیرش می کنیم و پردازش یا پشتیبانی از پرداخت، توسط این سامانه ها انجام می شود.

 

اطلاعات تماس ما:

تلفن: 02177478835 (ساعت پاسخگویی – شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر) : 

پست الکترونیک (ایمیل): info@organet.ir